Bilişim Teknolojileri Dergisi Telekom Türkiye

Proasist, çözüm ortaklarıyla buluştu

Zincir mağaza, restoran, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane, eğitim kurumları, spor salonları gibi farklı sektörlerden işletmelerin tüm Türkiye’de yaklaşık 12 bin müşteri noktasında hizmet veren Proasist ,2018 Vizyon toplantısını İstanbul’da bir otelde gerçekleştirdi. Sektörün uzman yönetici ve personelini bünyesine, yetkin çözüm ortaklarını ailesine ve önemli markalarını müşteri portföyüne katarak büyüyen Proasist, Türkiye genelinden gelen tüm iş ortaklarını ilk kez büyük bir vizyon toplantısıyla bir araya getirdi. Toplantıda Proasist Yönetim Kurulu Başkanı Öner Çelebi, Satış ve Pazarlama Direktörü Abdullah Kuter, Müşteri İlişkileri Direktörü Fatma Adıgüzel ve Operasyon Direktörü Emel Ada sunumlar yaparak çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Şirket hakkında bilgi veren Öner Çelebi, ”Türkiye’nin her noktasına ve her türlü teknik hizmeti, hiçbir hiçbir sektöre bağlı kalmaksızın veren dev bir organizasyon. Şirketimiz, Türkiye’de 300 müşterimizin 12 bin lokasyonunda, 180 çalışanı, 35 mobil ekibi ve 150 çözüm ortağıyla hizmet sağlıyor. Ankara’da, İstanbul’da, Bursa’da, Trakya Bölgesi’nde ve İzmir’de bölge ofislerimiz ve mobil ekiplerimiz mevcut. Bunun dışında Adana’da, Trabzon ‘da ve Bodrum Bölgesi’nde de, bölge yöneticilerimiz yani ofis açmakla ve yeni çözüm ortaklarını portföyümüz katmakla meşguller” dedi.

”Cihazların her şeyini artık bizim akıllı yazılımız sayesinde uzaktan görebiliyor olacağız”
Özel teknoloji platformu Proasist Smart Screen (PSS) konusunda açıklama yapan Çelebi, ”Günümüzde endüstri 4.0’ı ve nesnelerin internetini konuşuyoruz. Gelecek bütün cihazların akıllı cihazlar olacağı, internete bağlanacağı ve biz o cihazların bütün performanslarını uzaktan izleyebileceğimiz bir döneme evriliyoruz. Cihazların performanslarını, arza zamanlarını, müdahale edilmesi gereken zamanı, bakım zamanlarını ve her şeyini artık bizim akıllı yazılımız sayesinde uzaktan görebiliyor olacağız. Bütün mağazalardaki ve şubelerdeki envanteri, tüm detaylarını izleyebiliyor olacağız. Ekonomik ömürlerinin bittiğini ön görebileceğiz . Bütün bunlar, akıllı yazılımının bize katacağı unsurlar. Şirketimiz dijitalleşme yolunda önemli bir yol almış oluyor” şeklinde konuştu.