Bilişim Teknolojileri Dergisi Telekom Türkiye

Sony, TEOS çözümleri ile işyerinizi akıllı hale getirin

Sony geçtiğimiz günlerde öncü ‘TEOS’ teklifi kapsamında yeni bir çözüm setinin duyurusunu yaptı. Gelişmiş özellikler kurumların, müşterilerine kendi akıllı telefonlarından AV cihazlarını kontrol etme, tabletler kullanarak toplantı odası rezervasyonu yapma ve sanal bir resepsiyonist oluşturma imkanı sunarak akıllı iş yerlerine doğru ilerlemesini sağlıyor. Bu ilerleme, anında kablosuz yansıtma özelliğiyle tüm kullanıcılar için sezgisel içerik paylaşımını mümkün kılacak olan TEOS Connect’in lansmanıyla daha da hızlanacak.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, müşterileri ve iş ortaklarıyla birlikte çalışarak kurumsal ortamlar için yeni bir çözüm serisi geliştirdi. TEOS Manage ve TEOS Connect, çalışmanın hem çalışanlar hem de ziyaretçiler için daha kolay hale getirilmesiyle sorunsuz işbirliği yapılabilen ve optimum tesis yönetimi elde edilen bir ortam oluşturmak amacıyla çalışma alanlarında dönüşüm yaratmak üzere tasarlandı.

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa Ürün Müdürü Thomas Issa konu hakkında şunları söyledi: “Kurumlar içindeki dinamik sürekli olarak değişiyor ve Sony, TEOS teklifiyle tüm çalışanların verimliliğini ve üretkenliğini geliştirerek bu değişimi desteklemeyi amaçlıyor. İster toplantı odalarında, ortak alanlarda, hatta ister resepsiyon alanlarında olsun, kurumsal ortamı daha sezgisel ve kolay bir şekilde kullanılır hale getiriyoruz.” Issa sözlerine şöyle devam etti: “Bir toplantıya katılacak olan herkesin aynı binada aynı zamanda bulunduğu durumlar çok nadir, dolayısıyla sürecin mümkün olduğunca pürüzsüz kılınması çoğu zaman başlangıçta beklenenden çok daha karmaşık oluyor ve doğru çözüm kullanılmadığında saatler alabiliyor. TEOS ailesi, birçok farklı insanın katılımıyla gerçekleşen bir toplantının ve kurumsal iletişimin tüm ayrı kısımlarını birleştirerek bunu bir kez daha herkesin her an kontrol edebileceği, sorunsuz ve basit bir süreç haline getirmeyi amaçlıyor.

Daha fazla bilgi için şu bağlantıyı ziyaret edin: TEOS Manage