Bilişim Teknolojileri Dergisi Telekom Türkiye

Logosphere 2017’de BMR Turkey “İş Birliği Sponsoru” olarak yer aldı

Son teknoloji uygulamalarının aktarıldığı ve iş dünyasından profesyonellerinin katılımıyla zenginleşen Logosphere 2017’de BMR Turkey distribütörü olduğu NEC Sunucu&Veri Depolama ürünleri ve İş Sürekliliği çözümlerini stanttında sergiledi.

Teknolojiyi etkin kullanarak rekabette nasıl öne geçilebileceğini BMR‘ın tecrübeli Teknoloji Danışmanları ve etkin satış ekipleri ile canlı demolar eşliğinde stanttını ziyarete gelen katılımcılara anlatma fırsatı bulabildi.

Gün boyu süren interaktif oturumlar, sunumlar, Logo çözümlerine entegre geliştirilen iş uygulamalarının aktarıldığı Logosphere 2017’de özellikle Logo ERP ürünleri ile uyumlu çalışabilen, %99,999 iş sürekliliği sağlayan NEC Fault Tolerant ilgi uyandırmıştır.

 

 

BMR Türkiye; global pazarda saygınlık uyandıran başta NEC olmak üzere , Metalogix, DataSunrise, FalconStor gibi bir çok üreticinin sağladığı çözümleri, katma değerli bir distributor olarak, iş ortaklarıyla birlikte, hem Türkiye hem de Türki Cumhuriyetler’inde sunan, satışını ve satış sonrası destek hizmetlerini, deneyimli kadroları ile sağlayan bir organizasyona sahiptir.

BMR Türkiye; iş ortaklarına, geniş, günümüzün müşteri beklenti ve ihtiyaçları ile birebir örtüşen, rekabetçi bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sunulan tüm teknolojiler, birbirleriyle entegre olarak çalışabilmekte ve müşterilerin sadece günlük değil, geleceğe yönelik ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

BMR Türkiye’ nin sunduğu tüm teknolojiler, yerel iş ortaklarıyla birlikte ortak PoC ve demo lar yapılarak gözlemlenir, değerlendirilir ve farklı çözüm yaklaşımları ortaya konulur. İş ortaklarımızın sahip olduğu tüm bilgi birikimini, sunduğumuz teknolojilerle tamamlamak, en önemli katma değerlerimizden biridir.

BMR Türkiye’nin sunduğu en önemli yaklaşım ise GÜVENE dayalı uzun süreli iş birliktelikleridir.