Bilişim Teknolojileri Dergisi Telekom Türkiye

Kolay İK, Radore ile müşterilerine kesintisiz hizmet sağlıyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi Radore; deneyimli teknik ekibi, sunduğu esnek çözümler ve hizmet kalitesiyle, Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK’ya kusursuz bir donanım ve hizmet altyapısı sunuyor

Veri merkezleri, günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında giderek önem kazanıyor. Sahip olduğu son teknolojiyle yenilikçi çözümler sunan Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkeziRadore; kaliteli hizmetiyle pek çok firma tarafından tercih ediliyor.

2015 yılında kurulan Türkiye’nin ilk bulut tabanlı personel yönetim yazılımı Kolay İK, çalışanların tüm bilgi taleplerini, her yerden ve tüm cihazlardan yanıtlama imkânıyla birlikte bu bilgileri düzenleyip analiz edebilme fırsatı da sunuyor. Müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sunabilmek için iyi bir altyapıya sahip olmanın hayati önem taşıdığını belirtenKolay İK’nın Kurucu Ortağı Efecan Erdur, Radore sayesinde bu ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılandığını ifade etti.

Erdur: Kesintisiz hizmet anlayışı ve 7/24 ulaşılabilir olması Radore’yi tercih etmemizi sağladı

Personel yönetimi platformu Kolay İK’nın Kurucu Ortağı Efecan Erdur; Radore’yi seçmelerinin nedenini şöyle anlattı: “Biz Kolay İK’yı hem çalışanların hem de şirketteki tüm yöneticilerin dâhil olabildiği ve şirketteki personel yönetim süreçlerinin neredeyse tamamının üzerinde işlendiği bir platform olarak konumlandırdık. Bulut teknolojileri aslında Amerika’da başlayarak dünyaya yayılmış durumda ve birçok bulut şirketi orada bulunuyor. Fakat hedef kitlemiz Türkiye’de ve biz buradaki kullanıcılara yönelik hizmet sunuyoruz. Bu nedenle de Türkiye’deki bir veri merkezi ile çalışmamız gerekiyor. Radore’yi de katıldığımız birçok etkinlik ve çevremizdeki kişilerin önerileri sayesinde tanıdık. Bu sebeple bizim için çok zor bir tercih olmadı. Aldığımız hizmetten son derece memnunuz.”

Ürün ortamında kullanıcılara kesinti yaşatmadan anlık olarak kaynakları azaltıp, arttırabilmenin bulut servis sağlayıcılarının sunabileceği en önemli özelliklerden biri olduğunu vurgulayan Erdur, bu hizmeti Radore’de buldukları için oldukça mutlu olduklarını da ifade etti.