Bircom, iş ortaklarıyla buluştu

Bircom, Le Méridien Istanbul Hotel Etiler’de düzenlediği etkinlikte iş ortakları ile buluştu. Konusu “Dijitalleşen Dünya” olarak belirlenen etkinliğe Bircom yöneticileri dışında Migros, Microsoft, Genesys Türkiye, Sahibinden.com gibi alanında lider markaların yöneticileri panelist olarak katıldı. Etkinlik boyunca gerçekleştirilen üç ayrı panelde dijitalleşmenin günümüzde iş yapış şekilleri, iletişime olan etkileri, kurumlara sağladığı faydalar ve ilerleyen yıllarda yol açacağı değişimler ele alındı.

Bircom, Le Méridien Istanbul Hotel Etiler’de düzenlediği İş Ortakları Buluşması’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen 100’den fazla iş ortağını ağırladı. “Dijitalleşen Dünyada İletişim” başlığıyla gerçekleştirilen etkinlikte Bircom bünyesinde yaşanan gelişmeler aktarılarak, yeni ürünler ve distribütörlüğü üstlenilen markalar hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Öte yandan etkinlik kapsamında düzenlenen panellerde teknoloji ve telekomünikasyon alanındaki en son yenilikler incelendi.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen açılış oturumunda Microsoft Türkiye Office Pazarlama Grup Müdürü Çiğdem Kayalı, Migros İletişim ve Bilgi Güvenliği Müdürü Lütfü Karagöz ve Genesys Türkiye Ülke Müdürü Murat Tipi dijitalleşme konusundaki deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Konuşmacılar, dijitalleşen dünyada kurumların ihtiyaçları ve benimsenmesi gereken bakış açıları üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler.

İş Ortakları Buluşması’nda Bircom’un yeni B2B platformu olan Kazananbayi.com’un lansmanı da yapıldı. Bircom Ürün ve Pazarlama Direktörü Can İlkhan tarafından yapılan sunumda platformun özellikleri ve Bircom iş ortaklarına yönelik faydaları açıklandı. Sunum sırasında salondaki katılımcılara, platforma girişte kullanabilecekleri geçici şifreleri SMS ile ulaştırıldı. Etkinliğin sonunda platforma giriş yapan ilk üç kullanıcı sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

Etkinliğin “Dijitalleşen Dünyada E-Ticaret” başlıklı panelinde Sahibinden.com Pazarlama Müdürü Ongun Özdemir, e-ticaret firmalarının gereksinimleri ve iletişim teknolojileri alanındaki yeni trendleri inceleyen bir sunum yaptı.

“Dijitalleşen Dünyada Akıllı Ev ve IoT Teknolojileri” başlığını taşıyan ve moderatörlüğünü Bircom’un Ürün Yöneticisi Burak N. Oranlı’nın üstlendiği panelde Türkiye’de ve dünyada akıllı ev trendleri, inşaat sektörünün dijital geleceği gibi konular konuşuldu. Panelde konuşmacı olarak Arnido Akıllı Ev Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Ali Gürer, Zipato Türkiye Genel Müdürü Celal Eşli, Viko Akıllı Ev ve Bina Otomasyon Sistemleri Ürün Yöneticisi Ferhat Gülener ve Core Akıllı Ev Sistemleri Yönetici Ortağı Mehmet Öztemel yer aldı.

Bircom İş Ortakları Buluşması’nda lansmanı gerçekleştirilen Kazananbayi.com, Bircom’un iş ortaklarına yönelik sayısız avantajı beraberinde getirmesiyle dikkat çekiyor. Bircom’un tüm ürün gruplarını kapsayan Kazananbayi.com, özel kampanyalardan stok yönetimine, kargo takibinden ödeme işlemlerine kadar her türlü sürecin tek bir noktadan ve online ortamda kolaylıkla yürütülmesini mümkün kılıyor. Haziran ayı itibariyle kullanılmaya başlanacak olan Kazananbayi.com hakkındaki tüm gelişmeler Bircom iş ortaklarıyla paylaşılmaya devam edecek.

Bircom İş Ortakları Buluşması’nın en renkli bölümlerinden biri ise geçtiğimiz yılın en başarılı iş ortaklarının ödüllendirildiği tören oldu. Etkinlikte Bircom’un bünyesinde yer alan ve distribütörlüğünü yürüttüğü Sennheiser, Yealink, 2N İnterkom, Xpeech ve AudioCodes markalarının başarılarına göre kazandıkları ödüller alkışlar eşliğinde takdim edildi.

Bircom İş Ortağı Ödülleri:

Yılın 2N IP İnterkom İş Ortağı
Protekno Mühendislik

Yılın Sennheiser İş Ortağı
Sercom Telekomünikasyon

Yılın AudioCodes İş Ortağı
Call Center Resources A.Ş.

Yılın Yealink İş Ortağı
Voksporta Teknoloji A.Ş.

Yılın Xpeech İş Ortağı
Ultekege İletişim

Yılın En Hızlı Büyüyen İş Ortağı
Alfa İletişim A.Ş.

Yılın Bölgesel Dağıtıcı İş Ortağı
Kare Bilgisayar A.Ş.

Yılın İnovasyon Projesi
Cesa Bilişim Teknolojileri